Jihočesky kraj
Share
Tweet

Archive: Andrea Tőgel Kalivodová

Adresa

Senovážné náměstí 248/2, 370 01 České Budějovice, Česká republika
1 / < >

Andrea Tőgel Kalivodová

(Hudební pořad)

9.5.2017Andrea Tőgel Kalivodová

Divadelní sál v 19.30 hod.

Pěvecký recitál přední české mezzosopranistky, sólistky Národního divadla, jejíž hlas znají také v Evropě, kde pravidelně  koncertuje, několikrát navštívila i Japonsko, Koreu i USA. V dubnu 2008 se představila v titulní roli Carmen v monumentálním provedení této slavné opery G. Bizeta v O2 Aréně v Praze. V tomto jedinečném nastudování Carmen vystoupila i v dalších městech Evropy (například v Budapešti, Mannheimu, Freiburgu). Jako Carmen se představila téměř na všech českých operních scénách, vedle Státní opery a Národního divadla v Praze také v Brně, Ostravě, Liberci a Ústí nad Labem. V červenci 2009 vystupovala na otáčivém jevišti v Českém Krumlově v opeře Rusalka v roli Ježibaby.

V Českých Budějovicích se v samostatném recitálu, za klavírního doprovodu L. Vondráčkové, představí vůbec poprvé. Ojedinělý koncert doplní svým vstupem operní zpěvák a muzikálový matador, Marian Vojtko. Širší veřejnosti  určitě známý svou účastí v muzikálech jako jsou Monte Cristo,  Tři mušketýři nebo Les Misérables – Bídnici. V současné době vystupuje jako Fantom ve světovém muzikálu  Fantom Opery, jenž měl v České republice premiéru na podzim roku 2014.

Úryvek  z programu:

Dvořák – Biblické písně, Cigánské melodie, Bach – Ave Maria, Händel – árie z opery Rinaldo a Xerxes, Verdi – árie z opery Trubadúr, Bizet – Carmen aj.

 

Cena vstupenek: 470 Kč, 390 Kč a 370 Kč.

Vstupenky jsou již předprodeji Metropolu a v síti CBsystem http://www.cbsystem.cz/cz/component/ticketseller/title/4805-andrea-t-kalivodova

 

 

 

chci vstupenku

Places & Venues

Senovážné náměstí 248/2, 370 01 České Budějovice, Česká republika

CalendarMarker