Jihočesky kraj
EuropeCzech RepublicMoraviaPragueSouthBohemia
Share
Tweet

Archive: LEVNÁ NEDĚLE v Cinema City je tady!

Adresa

OC Čtyři Dvory, Milady Horákové 1498, České Budějovice
1 / < >

V Cinema City popletli ceny! Všechny filmové trháky již za 60 Kč! 

 

K nedělní pohodě patří neodmyslitelně i sledování filmů. Již tuto neděli, tedy 23. dubna 2017, si pro vás multiplexy Cinema City přichystaly LEVNOU NEDĚLI! Můžete tak za zlomek standardní ceny stihnout i více filmů v jeden den! Pro členy Cinema City Clubu seženete vstupenky na 2D promítání za 60 Kč, v případě 3D zaplatíte pouze 100 Kč. Užít si film na maximum za minimum, pak můžete v kině IMAX, a to pouze za 70 Kč. 

 

Vyrazte se svoji láskou třeba na film Rande na slepo nebo na letošního vítěze dvanácti Českých lvů, film Masaryk. Vaše děti pak jistě ocení dopoledne v kině ve společnosti šmoulích kamarádů nebo oblíbeného animáku Mimi šéf. S partou přátel si zase nenechte ujít novinku Rychle a zběsile 8 nebo snímek Ghost in the Shell v hlavní roli s krásnou Scarlett Johannson. A všechny bez rozdílu věku jistě potěší nové zpracování filmu Kráska a zvíře, které se pyšní jedinečným 3D zpracováním, které vás vtáhne přímo do kouzelného světa. 

 

Návštěva kina pro vás bude ještě výhodnější, pokud se stanete členy Cinema City Clubu. Členstvím v Clubu získáte mnoho výhod. Například každá zakoupená vstupenka (platí i pro studentskou či dětskou vstupenku) bude pro vás automaticky o 20 Kč levnější. Zároveň z každého nákupu můžete získat až 15 % v podobě bodů zpět na váš účet, a ty pak můžete proměnit za vstupenky, popcorn či nápoje z postmixu. Dalším bonusem je newsletter, díky kterému získáte nejzajímavější novinky ze světa filmu či informace o jedinečných akcích jako první. Členy Clubu se můžete stát dvěma způsoby, buď vyplněním tištěné přihlášky, kterou odnesete na pokladnu nebo online na stránkách: https://www.cinemacity.cz/e-club. 

 

Nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky na LEVNOU NEDĚLI, a to online na www.cinemacity.cz nebo na pokladně ve vašem oblíbeném kině!

Places & Venues

OC Čtyři Dvory, Milady Horákové 1498, České Budějovice

CalendarMarker