Jihočesky kraj
Share
Tweet

MELODY MAKERS -

, 19:00
DK Metropol České Budějovice

Adresa

Senovážné náměstí 248/2, 370 01 České Budějovice, Česká republika
pro 03
MELODY MAKERS - DK Metropol České Budějovice
3.12.2017, 19:00
1 / < >

MELODY MAKERS - "Pojďme si zařádit" & MAGDALÉNA KOŽENÁ

(Hudební pořad)

3.12.2017MELODY MAKERS -

Společenský sál v 19.00 hod.

Vážení přátelé METROPOLU, připravili jsme pro vás mimořádný a  exkluzivní  koncert MELODY MAKERS s titulem „Pojďme si zařádit“! (Let`s Misbehave”). Jako host tentokrát vystoupí světoznámá mezzosopranistka Magdalena Kožená.

Magdalena Kožená, krásná žena s brilantním hlasem, je kritiky řazena mezi nejlepší,  a posluchači mezi nejznámější světové pěvkyně současnosti. Byla oceněna řadou domácích i zahraničních ocenění, letos byla dokonce jmenována na cenu Grammy.

Tentokrát chce českému a slovenskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Rozhodla se na chvíli opusti svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho MELODY MAKERS, orchestru, který představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu  a taneční hudby 30. a 40. let.

Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I`ve  Got you Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let`s Misbehave! – Pojďme si zařádit.

 

Cena vstupenek je: 990 Kč, 1 090 Kč, 1 190 Kč, 1 290 Kč a 1 490 Kč.

Vstupenky v předprodeji od 30. června.

 

 

 

chci vstupenku

Places & Venues

Senovážné náměstí 248/2, 370 01 České Budějovice, Česká republika

CalendarMarker