Jihočesky kraj
Share
Tweet

Tradiční zahajovací turnaj 22. 04. 2017

Tradiční zahajovací turnaj 22. 04. 2017 Jako každý rok byla turnajová sezóna v Golf Resortu Hluboká zahájena tradičním Zahajovacím turnajem, který se konal v sobotu 22. 04. 2017.

Tradiční zahajovací turnaj 22. 04. 2017

 

Jako každý rok byla turnajová sezóna v Golf Resortu Hluboká zahájena tradičním Zahajovacím turnajem, který se konal v sobotu 22. 04. 2017.

Při akreditaci obdrželi hráči dárečky od partnerů turnaje Natur Apatyka, Golf Arts a welcome drink v podobě Prosecca a Fernet Stock Extra. Poté se hráči mohli pohodlně usadit a ochutnávat ze snídaně, kterou pro ně připravila naše golfová restaurace Dolce Cabaňa.

Slavnostního zahájení se ujal ředitel Golf Resortu Hluboká, pan Antonín Loužek, který pronesl úvodní řeč o novinkách na hřišti, pravidlech hry. Turnaj byl odstartován v 10:30 hod. Naše milé hostesky hráčům rozvážely nápoje a na altánech je také čekalo občerstvení v podobě polévky, pomazánky a ovocné mísy. Novinkou letošního turnaje byla ochutnávka vína značky Knewitz.

Většina hráčů došla po třetí hodině. Odevzdali své scorekarty a mohli začít ochutnávat delikatesy z rautu, který zahrnoval např. slávky v pikantní omáčce, grill mix, gratinované těstoviny s boloňským ragú, saláty apod.

Po sečtení výsledků se přešlo ke slavnostnímu vyhlášení.

Hráči se mohli radovat z hodnotných cen, které věnovali naši partneři: Essox, Kooperativa, ACR Auto, Golf Arts – golfový e-shop, Marien Spa – domácí lázeňské koupele, Minipivovar Kněžínek, který dodal dárkové láhve Polotmavý ležák 11°, dále pak Jindřichohradecké dráhy, které umožnily se stát Strojvedoucím na jeden den v motorovém vlaku, Thai Massage Orchidea, Andrea Frei – lekce Čchi-kung, Studio Vizáž Gabriela Beauty & Styling.

Hráči i na začátku sezóny podávali velmi dobré výkony.

V kategorii 0 – 16 zvítězil pan Tomáš Skála.

V kategorii 16,1– 24 to byla slečna Adéla Šandová.

V kategorii 24,1 – 54 zvítězil paní Jaromír Šára.

Absolutním vítězem se stal pan Tomáš Skála s celkovým počtem 64 bodů.

Ceny byly také rozdány ve vložených soutěžích Nearest to the Pin a Longest Drive.

Věříme, že všichni hráči byli spokojeni, Tradiční zahajovací turnaj si užili a těšíme se opět na viděnou v Golf Resortu Hluboká.