Jihočesky kraj
Share
Tweet

AQUAPARK Wellnesshotel Frymburk

AQUAPARK Wellnesshotel Frymburk

Adresa

Frymburk 140, 382 79 Frymburk, Česká republika
Pošli dotaz o AQUAPARK Wellnesshotel Frymburk

V komplexu Wellness Hotelu Frymburk se nachází prostorný aquapark pro děti i dospělé rozkládající se na ploše cca 1500 m2.

Náš vodní svět poskytuje zábavu i odpočinek hostům všech věkových kategorií i díky různým vodním atrakcím, které jsou denně v provozu. 

vnitřní bazén 468 m2

  • 2 dráhy na plavání v délce 25 m
  • divoká řeka
  • vodní vřídlo
  • perličková lůžka
  • hydromasážní trysky
  • vodní chrliče
  • tobogán 50 m
  • dětské brouzdaliště 40 m2 s klouzačkou
  • privátní sauna

Otevírací doba (platnost od 15.4.2013)

PONDĚLÍ – SOBOTA

10:00 – 21:00

NEDĚLE

09:00 – 20:00

 

WELLNESS HOTEL FRYMBURK

 

Přijeďte si k nám odpočinout!

Dopřejte si jedinečný pobyt v místě, které nabízí nespočet možností aktivního vyžití po celý rok, návštěvu kulturních památek, „české moře“ a malebnou šumavskou přírodu – to vše na Vás čeká u Lipenské přehrady.

 

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v ČR a nachází se přímo na břehu Lipenské přehrady ve stejnojmenném městečku Frymburk. Hotel nabízí vysoký standard kvality ubytování, gastronomických služeb, wellness & spa služeb. Součástí hotelu je také kongresové centrum a vlastní aquapark.

Wellness
Perličkou celého komplexu je bezesporu rozsáhlé wellness & spa centrum, kde si hosté mohou dopřát různé typy zábalů, koupelí, masáží (thajské, ajurvédské, relaxační, apod.). Pro regeneraci dokonale poslouží saunový svět se čtyřmi typy saun a naopak pro relaxaci podmanivé prostředí solné jeskyně. Do dětských let se můžete navrátit při zkoušení atrakcí hotelového aquaparku.

 

Gastro služby
Za poznáním thajských specialit nemusíte cestovat až do dalekého Thajska, ale stačí navštívit Well&Wine restauraci, kde Vám pokrmy připraví praví thajští kuchaři. V gastro nabídce je také oblíbené italské menu a česká kuchyně. Chuťové pohárky potěší i hotelová cukrárna a závěr dne můžete zakončit posezením v příjemném lobby baru.

Sport
Pro aktivní odpočinek je připraven bowling, squash, stolní tenis a přímo v areálu hotelu se nachází celoroční půjčovna sportovního vybavení. Na cyklisty a příznivce in-linů čeká několik desítek kilometrů dlouhá cyklostezka kolem Lipna (jen 100 metrů od hotelu). V zimě jsou upravené plochy zamrzlého jezera ideální pro běžky i brusle, zatímco sjezdaři najdou vyžití ve Skiareálu Lipno nebo rakouských střediscích Sternstein či Hochficht. Novinkou letošní zimní sezóny je otevření rodinného Skiparku Frymburk.


Rodiny s dětmi
Certifikovaný babyfriendly hotel pamatuje i na své nejmenší hosty, pro které jsou k dispozici dva dětské koutky (jeden s možností ohřevu dětské stravy),  brouzdaliště se skluzavkou v aquaparku a venkovní dětské hřiště. Rodiče pak jistě ocení služby baby-sittingu a nekuřácké prostředí hotelu.

Pobytové balíčky
Po celý rok je pro hosty připravena široká řada pobytových balíčků, jejichž nabídku naleznete na webových stránkách hotelu. Pobyty je možné věnovat Vašim blízkým v podobě dárkových poukazů.

Těšíme na se na Vaši návštěvu!

Wellness Hotel Frymburk
382 79 Frymburk 140
tel.: +420 380 735 208
email: info@hotelfrymburk.cz

www.hotelfrymburk.cz

Články

Zima na Lipně

WELLNESS HOTEL FRYMBURK TO PRAVÉ MÍSTO PRO VAŠI ZIMNÍ DOVOLENOU Ačkoliv to zatím venku na zimu vůbec nevypadá, Lipno hlásí jako jeden z mála skiareálů perfektní podmínky pro lyžaře. Lipensko nabízí ale nespočet volnočasových aktivit i pro nelyžaře. A kde se ubytovat? Přeci ve Wellness Hotelu Frymburk! Nikde jinde na Vás nečeká tolik služeb pod jednou střechou. Wellness Hotel Frymburk: - komfortní ubytování ve 191 pokojích (nabídka rodinných pokojů) - Well&Wine Restaurant (originální thajská kuchyně, česká kuchyně, pizza menu) - lobby bar - hotelový aquapark - wellness centrum (široká řada masáží a beauty & spa procedur) - saunový svět (4 druhy saun, Kneippův chodník, saunové ceremoniály) - solná jeskyně - bowling, squash, stolní tenis, billiard, šipky - půjčovna sportovního vybavení v areálu hotelu (10% sleva pro hotelové hosty) - dva dětské koutky, možnost babysittingu Tolik možností a stále jste ještě neopustili areál hotelu – to je jedinečnost Wellness Hotelu Frymburk!.

14.1.2014 Čtěte dále

Partneři

Partner

Wellnesshotel Frymburk

Vítejte na břehu Lipna ve Wellness hotelu Frymburk Wellness hotel…

+ Detail

Partner

Hotelová restaurace Wellnesshotel Frymburk

170 míst Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Na bufetových…

+ Detail

Partner

Well & Wine Restaurant Wellnesshotel Frymburk

45 míst bohatý výběr kvalitních moravských a francouzských vín dětské…

+ Detail

Partner

AQUAPARK Wellnesshotel Frymburk

V komplexu Wellness Hotelu Frymburk se nachází prostorný aquapark pro děti…

+ Detail

Partner

WELLNESS & SPA Wellnesshotel Frymburk

Wellness & Spa Hotelu Frymburk je nejlépe vybavené hotelové wellness…

+ Detail

< >