Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Láďa Křížek se skupinou Kreyson přijede s velkolepou show!

11.11.2018

 

Láďa Křížek se skupinou Kreyson přijede s velkolepou show!

 

V polovině listopadu se po letech v Českých Budějovicích představí kapela Kreyson v čele s Láďou Křížkem při ojedinělém koncertě letošního podzimu. Těšit se můžete na pořádnou dávku heavy metalu a velkou show, kterou si kapela připravila pro jihočeské publikum.

 

Je to už skoro třicet let, co kapela vydala legendární album Anděl na útěku, které bylo nabité hity. Kreyson se přes noc stal hvězdou heavy metalových pódií a legenda jedinečného zpěváka Ládi Křížka povstala.  I na tohle album kapela ráda zavzpomíná při svém téměř dvouhodinovém setu, který předvede v sobotu 17.11 v českobudějovické Gerbeře.

 

Kapela na počátku devadesátých let vydala svá zásadní alba a přesně v jejich polovině vyšlo poslední album této éry Zákon džungle. Pak se nad kapelou zavřela voda na dlouhých deset let.
Návrat kapely na scénu velkou událostí, ovšem kapela nebyla už tak koncertně aktivní jako na svém začátku.  Přesto vyprodukovala další skvělá alba.

 

Kreyson není možné tak často vidět na českých pódiích, proto každé jeho vystoupení je jedinečné.
Kapelu navíc doprovodí tuzemští Dark Angels a plzeňští Avidity for. Sobota 17.11 tak slibuje program plný kvalitní muziky.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás