Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

INSKI - INDOOR LYŽOVÁNÍ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

05.04.2018

Přijdťe si zalyžovat na profesionálním simulátoru Maxxtracks - unikátní technologii pohyblivého pásu s nastavitelnou rychlostí a úhlem sklonu. 

VIDEO Facebook

 

Youtube video

 

Instruktážní video

Jste úplný začátečník? Nevadí! Simulátor Maxxtracks se vám zcela přizpůsobí a nebudete mít problém naučit se lyžovat za kratší dobu než na skutečné sjezdovce. Obtížnost a podmínky Vám tak přizpůsobíme přímo na tělo a vy budete moci trénovat jak oblouky v pluhu, tak smýkané či carvingové oblouky.

Jste zkušený lyžař? Přijďte si k nám zajezdit kterýkoli den v roce bez omezení a udržujte se v kondici!

Výhody:

Sportovní vyžití pro jednotlivce i skupiny

Veškeré vybavení i odborný dohled instruktora v ceně

Lyžování přímo v ČB v kryté hale za každého počasí

 

Pobavte se s přáteli a užijte si nové nevšední zážitky!

 

AKCE PRO DĚTI:

Kroužky lyžování

Pravidelné skupinové lekce indoor lyžování se zkušeným instruktorem, které probíhají v odpoledních hodinách po dobu deseti týdnů a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Do výuky začleňujeme různé hry a výzvy.

Noci v inski

Jednou měsíčně – zpravidla z pátku na sobotu – pořádáme přespávání plné lyžování a jiných zábavných aktivit. Postaráme se Vašim dětem o zábavu od pátečního podvečera do sobotního dopoledne.

Dny v inski

Celý den lyžování a hraní se koná zpravidla v sobotu od 8 do 16 hodin a účastní se ho ca 15 dětí. O hladová bříška je postaráno svačinkami a obědem.

Příměstské tábory

Tábory probíhají v době prázdnin – především jarních a letních. Dny od pondělí do pátku jsou plné lyžování, dalších sportovních aktivit a výletů.

Narozeninové oslavy

Oslava plná lyžování a her v prostorech inski na individuální přání rodiče.

Speciální nabídka pro školy a školky

Pravidelné skupinové lekce pro třídy základních i mateřských škol. Tělocvik nemusí být nuda a pomůže například s přípravou na lyžařský výcvik.

Akce pro děti doporučujeme od 6 let. Aktuální info o přesných datech na FB či www.inski.cz.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace