Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Heavy metalová legenda Kreyson vystoupí v Českých Budějovicích!

15.04.2018

 

Láďa Křížek udělal z Kreysonu mezinárodní kapelu, když do svých řad přibral jednoho z nejlepších budeníků v Evropě Mika Terranu, který hrával s Tarjou Turunen a nebo s Rage, a Ronalda Grapowa, který se proslavil v německých Heloween s nimiž drtil struny celých dvanáct let. Nyní tihle světoběžníci vystoupí pod značkou Kreyson 17.11.2018 v Gerbeře!

Kdo si pamatuje divoká devadesátá léta určitě rád nasaje nostalgickou náladu té doby,  neboť jedna z ikon porevoluční doby se vrací na pódia a to s velkou grácií a show tak jako kdysi. Skupina Kreyson si užila rychlý vzestup a stejně tak rychlý pád, ovšem dnes se opět rve o přízeň a bojovníky k tomu má skutečně silné. Křížek nemohl vytáhnout lepší karty.

 

A tak se schyluje k opravdu velké přehlídce heavy metalové dravosti v západním střihu.  Nejde tedy už jen o to nasát nostalgii, ale také podívat se na zcela ojedinělý koncert v tomhle roce v kraji. Kreyson září svěžestí a na každý koncert se kluci těší a to je znát i na pódiu.

Legendu doprovodí kapely Dark Angels a Avidity for. Mediálním partnerem je Jihočeský kalendář. Vstupenky na koncert bude možné objednat v síti Ticketportal nebo na FB stránkách koncertu:

 

https://www.facebook.com/events/1746126682114461/

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás