Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Phil Rudd zanedlouho přijede do Českých Budějovic, možná naposledy

24.04.2018

 

Phil Rudd zanedlouho přijede do Českých Budějovic, možná naposledy

 

Bubeník Phil Rudd z AC/DC se svojí kapelou Phil Rudd Band přijede do České republiky, aby potěšil zdejší fanoušky na dlouho očekávaných koncertech. Minulý rok totiž musel zrušit celé evropské turné kvůli vážné nemoci kytaristy z kapely. Phil Rudd s kapelou vystoupí celkem na šesti místech po České republice. 23. května v rámci svého turné vystoupí v Českých Budějovicích v KD Vltava od 20 hodin. Slibuje skvělé pecky v sedmdesáti minutovém vystoupení s celou řadou překvapení.

 

 

 

Na turné s názvem Back On The Beat zazní skladby z prvního sólového alba Head Job, nové písně a hity kapely AC/DC, jejíž zvuk zcela zásadním způsobem spoluvytvořil. Minulý rok mne velmi zasáhla také ztráta dlouholetého spoluhráče a kamaráda Malcolma Younga z AC/DC, čas je neúprosný. Jsem vděčný za to, že stále mohu hrát a také za to, že náš současný kytarista Geoff se zotavil a můžeme k vám konečně dorazit,” říká slavný bubeník, který celosvětově patří k vůbec nejrespektovanějším mužům s paličkami, a k němuž se jako k ikoně hlásí kapely jako Metallica, Rammstein nebo Foo Fighters.

 

Hostem na většině koncertů bude skupina Blue Rocket, která vznikla před dvaceti lety. Na jednom pódiu se už potkala s desítkami vynikajících českých i zahraničních kapel. Nejvíce si cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex nebo koncertů s kapelou Čechomor. V roce 2016 absolvovala kapela turné se skupinou Kabát.

 

Budějovičtí fanoušci rockové hudby jistě potěší i výběr speciálních hostů, kterými jsou Kreyson Memorial.

 

Kompletní rozpis turné:

 

ČT 17. 5. 2018 TEPLICE / KNAK
PÁ 18. 5. 2018J JABLUNKOV / ROCK CAFÉ SOUTHOCK 
ÚT 22. 5. 2018  PLZEŇ / Palác Alfa
ST  23. 5. 2018 ČESKÉ BUDĚJOVICE / KD Vltava

 

ČT 24. 5. 2018  PRAHA / Lucerna Music Bar

 

Pá 25. 5. 2018 OLOMOUC / S-Club

 

 

 

Vstupenky můžete zakoupit na stránkách rudd.cz, nejlevnejsivstupenky.cz nebo v předprodeji Ticketpro.CZ.

 

Oficiální Facebook: https://www.facebook.com/RuddCZ/

 

Oficiální webová stránka: www.rudd.cz

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás