Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Arakain vystoupí v Českých Budějovicích prvního června!

13.05.2018

 

Arakain vystoupí v Českých Budějovicích prvního června!

 

Heavy metalová legenda měla naše město navštívit již 30.3. To se také stalo, ale přijela pouze s omluvou, protože jejich frontman Honza Toužimský nemohl díky zdravotní indispozici koncert odehrát. O zábavu se v poslední březnový pátek tak postarala kapela Seven, která vystoupí společně s Arakainem i v červnu, a to 1.6.2018.

Teď už je vše v pořádku a kapela se těší na budějcké publikum.  V prostorách klubu Runway Night v Mladém se odehraje další představení vlajkové lodi českého metalu. Vstupenky z 30.3. jsou platné i na červnový koncert, na který běží v tyto dny předprodej, pokud je ještě nevlastníte.

 

Skupina za svou bohatou kariéru vydala více jak tucet řadových alb, z nichž bude hrát to nejlepší. Je sympatické, že nezapomíná ani na své základy a ráda se vrací ke své thrash metalové sféře z počátku devadesátých let, kdy v bývalém Československu strhla skutečnou metalovou mánii.

 

Dnes je doba zcela jiná, ale Arakain je tu stále připravený strhnout další mánii, tentokráte v jihočeské metropoli. To je jistota, na kterou se můžete těšit. Brány klubu se otvírají v 19.00 hodin a koncert začne s kapelou SEVEN od 20.30 hodin.

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás