Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Festival Pomalší 2018 nabídne UDG, Zakázaný ovoce či Luboše Pospíšila

29.05.2018

 

Tisková zpráva (28. 5. 2018)

 

Festival Pomalší 2018 nabídne UDG, Zakázaný ovoce či Luboše Pospíšila

 

UDG, Zakázaný ovoce, Luboš Pospíšil a 5P, Lo Hrůzová… Festival Pomalší 2018 letos přiveze do Velešína hned několik prvoligových hvězd. Akce se uskuteční 16. června a vstupné nadále zůstává zdarma.

 

Festival se bude odehrávat na dvou scénách – na náměstí a u Kavárny U Jakuba, kam bude soustředěn především doprovodný program.

 

Headlinery festivalu jsou UDG. Pop/rocková partička stále propaguje svou dva roky starou desku Emotikon, ze které bezesporu ve Velešíně několik skladeb zazní.  Na o něco ostřejší rockovou strunu zahrají Zakázaný ovoce a nejen pamětníky jistě potěší Luboš Pospíšil s kapelou 5P. Mladou místní scénu budou reprezentovat Alike či Dětský pokojíček. Soupisku dále doplňují Katka Misíková a Fontanela. Moderátorem akce bude Coco Jumbo.

 

Druhá scéna dá prostor například charismatické Lo Hrůzové. Na své si přijdou U Jakuba i děti, protože pro ně pořadatelé nachystali pohádku. Na místě bude také fotokoutek.

 

„Doufáme, že rozmanitý program přiláká všechny věkové kategorie. Festival Pomalší se snažíme každým rokem posouvat, snažíme se z něj udělat tradici, na kterou se fanoušci mohou těšit měsíce dopředu. Letošní ročník je nejambicióznější. Těšíme se na odezvu,“ uzavírá Jiří Jantač z organizačního týmu.

 

 

Festival začne v 11 hodin. Akci podpořil Jihočeský kraj.

 

 

Kontaktní osoba: Jiří Jantač (jirka.jantac@seznam.cz)

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás