Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Satisfucktion odehráli před K2 další brilantní koncert!

21.07.2018

 

Satisfucktion odehráli před K2 další brilantní koncert!

 

Už je to docela nuda. Pokaždé, když píšeme o Satis, tak je to samá chvála. Ono je těžké najít nějaké chyby na dokonalém uskupení, kde funguje skvělá chemie jak mezi muzikanty samotnými, tak i fanoušky . Navíc, když přizvou hosty jako je pan Švec na kytaru, tak je to vůči nám kritikům docela nefér. Nicméně, i tak by se něco našlo.

 

Řekl bych, že letos jsou středy před K2 hojně navštěvovány a že se projekt uchytil a pěkně se usadil. Jasný, Satis jsou tahouni, ale loni tak silnou návštěvu neměli. Stejně jako ostatní kapely, které se letos představily na Sokoláku. Možná k tomu přispěla i absence čtvrtků před Slávií.

 

Ale zpět k Satisfucktion. Kdo na tuhle kapelu chodí často, tak už ví, co od ní, krom vysoké kvality, může čekat. Je to jak na kolovrátku, obdobný set list, obdobné hlášky mezi skladbami. Někomu to může přijít jako chyba, ale já to mám rád. Chybu mělo vystoupení jen jednou – byl tu unplugged.

 

Vím, bylo to avízované na plakátech, všichni to věděli, ale prostě jako kovanému metalistovi, mi tam zkrátka ta tvrdá kytara chybí. Na poslech hezké, dokonce moc hezké, ale ty akustiky se spíše hodí do klubu anebo ještě lépe někam k ohni. Kovový zvuk je kovový zvuk a nic ho nemůže vylepšit, ani sebelepší vybrnkávka na dřevo. Takže asi tak. Vím, že to pořadatelé střídají a že příští rok uvidíme Satis v plné palbě, takže je na co se těšit. A to i o letošních prázdninách každou středu před K2.

 

 

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás