Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Akce s Budvarem

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Nejlepší slovenská vokální a cappella Fragile

Nejlepší slovenská vokální a cappella Fragile

09.09.2018
září

09

NEJLEPŠÍ SLOVENSKÁ VOKÁLNÍ A CAPPELLA FRAGILE
09.09.2018, 18:00

 

Nejlepší slovenská vokální a cappella Fragile vystoupí 9. září 2018 v 18 hod. v Rytířském sále Státního hradu a zámku Jindřichův Hradec.

 

Repertoár koncertu skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů, které přetvářejí do posluchačsky velmi příjemných, atraktivních podob s velkou mírou hravosti a kreativity bez použití hudebních nástrojů – „a cappella“. Jejich představení jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterým zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy. Členkou skupiny je také známá herečka a zpěvačka Soňa Norisová.

 

 

 

Repertoár koncertu skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Leonard Cohen, The Real Group  a dalších. Mezi novinky, které skupina prezentuje v Čechách a na Moravě patří skladba Shape Of You od Ed Sheerana, Can't Stop That Feeling od Justin Timberlake, Katchi od Ofenbach, Good Old Fashion Lover Boy od sk. Queen, Havana od Camila Cabello, What about us od Pink, Lady Karneval od Karla Gotta, nebo Dvě malá křídla tu nejsou od Heleny Vondráčkové a Fugees a jako třešnička na dortu také Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského...Proto zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

 

 

 

 

 

Předprodej:

 

www.ticketportal.cz

 

 

 

Promo: 
https://www.youtube.com/watch?v=dYHLNjQyAIU&feature=youtu.be

 

 

 

Pořadatel: Umělecká agentura Gardes, management sk.Fragile

 

www.gardes.cz

 

 

 

Hrad a Zámek Jindřichův Hradec Dobrovského 1, 377 01

Areál Jindřichohradeckého hradu a zámku, který se během staletí rozrostl do plochy dnešních tří a půl hektarů má své počátky na místě staršího slovansk…

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás