Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Akce s Budvarem

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Kamil Střihavka a BSP na Kamínku 2019

Kamil Střihavka a BSP na Kamínku 2019

13.07.2019
Penzion Kamínek
červenvec

13

KAMIL STŘIHAVKA A BSP NA KAMÍNKU 2019
13.07.2019, 20:00
Penzion Kamínek

Zveme Vás jedinečný koncert pod širým nebem s rockovou hvězdou Kamilem Střihavkou a skupinou BSP. Na afterparty zahraje kapela Jiří Schelinger Memory band.

  • Kdy: 13. července 2019
  • Kde: venkovní scéna Penzionu Kamínek
  • Začátek akce: cca 20:00
  • Konec akce: cca 24:00
  • Vstupenky: v prodeji na místě v den koncertu nebo předem na recepci penzionu, kde budou dostupné cca měsíc před konáním koncertu.

BSP

Hudební skupina BSP (Ota Balage, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček), která má na kontě hity jako Země vzdálená nebo Holka čapni draka, slaví 25 let od vydání své první desky.

První album textované v angličtině a vrcholící singlem I Don’t Know (At An Impasse) vyšlo v roce 1993. Rok poté (1994) toto hvězdné trio přišlo s druhým albem v češtině – obsahovalo písně jako Holka čapni draka, Líbám tě černou, Chaos a také nejznámější Zemi vzdálenou. Písním BSP dominuje nezaměnitelný vokál Kamila Střihavky, dravé kytarové riffy a sóla Michala Pavlíčka a baladické popové klávesy Oty Baláže.

„Chtěli bychom toto výročí oslavit na rockových pódiích a se svými fanoušky,“ říká Kamil Střihavka. Kromě vzpomínání na „starý fláky“ chystá kapela do budoucna i nový singl, který může odstartovat novou éru její existence. Michal Pavlíček k tomu dodává: „I když dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokusím se napsat Kamilovi druhou Zemi vzdálenou.“


Jiří Schelinger Memory Band

bandzone: http://bandzone.cz/jirischelingermemoryband

 

Na všechny hudební fanoušky se těší personál Penzionu Kamínek.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás