Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

TEREZIINY LÁZNIČKY

TEREZIINY LÁZNIČKY

+420 608 56 56 92

rezervace@penzion-laznicky.cz

 

Vítejte

v Novohradských horách, uprostřed Tereziina údolí, v Penzionu Tereziiny Lázničky.

Hledáte při Vaší dovolené či víkendu soukromí a klid?

Žádný městský ruch a světla - večer můžete pozorovat hvězdnou oblohu.

K dispozici privátní sauna zdarma.

Nechte se pozvat na prohlídku našeho nově rekonstruovaného wellness pensionu Tereziiny lázničky a kraje, v němž se pension nachází, oplývajícího množstvím a rozmanitostí přírodních krás, historických památek i technických zajímavostí.

Náš pension leží na česko-rakouských hranicích cca 2 km od Nových Hradů v příjemném prostředí někdejšího šlechtického sídla rodu Buquoyů, ubytování ve stylově zařízených pokojích, speciality české kuchyně, vyhlášené v celém okolí, a prvotřídní služby naší masérky,Martiny Dolanské.

Náš penzion leží uprostřed anglického parku, v Novohradských horách, toto místo nabízí klid a soukromí při Vašem pobytu.

Nechte se rozmazlovat naším ochotným a milým personálem, nechte na sebe působit blahodárné ticho okolní nádherné přírody. Objevte její malebná zákoutí a nevšední krásu. Jen kousek od penzionu je přírodní Kneipovací místo.Novohradsko právem patří mezi vůbec nejkrásnější místa České republiky a Vy byste si jeho návštěvu rozhodně neměli nechat ujít.

Restauraci s letní terasou jsme pro Vás otevřeli 14.7.2013.

Restaurace je otevřena každý den od 11:00h.

Již od 18.8.2013 pro Vás nabízíme ubytování u města Nové Hrady v Terčině údolí. Aktuálně jsou k dispozici 3 dvoulůžkové pokoje, každý s vlastní koupelnou a tv.

Užijte si pobyt u nás, jako v době, kdy zde odpočívala hraběcí rodina.

Hned za Lázeňským domem začínají rozlehlé louky s mnoha zákoutími,která lákají k lenošení,záleží jen na Vás, které si vyberete.

Na Vaši návštěvu se těší rodina Dolanských.

Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace