Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Výstaviště České Budějovice

Výstaviště České Budějovice

 

+420 387 714 911

info@vcb.cz

 

Akciová společnost Výstaviště České Budějovice a. s. patří již po řadu let mezi přední organizátory výstav a veletrhů v České republice. Organizování veletrhů a výstav, realizace externích zakázek, nabídka komplexních reklamních služeb klientům v jihočeském regionu, v České republice i dalších zemích Evropy jsou základní nosné programy akciové společnosti, jejímž posláním je jednak tyto aktivity nadále rozšiřovat a zkvalitňovat a zároveň svojí činností napomáhat rozvoji výstavnictví v České republice a upevňovat si v něm své přední postavení.

Největší devizou je vlastnictví výstavního areálu o rozloze 25 ha situovaného v blízkosti centra Českých Budějovic při mezinárodní komunikaci E 55. Součástí lesoparkového výstavního areálu je 21 pavilonů, z toho 14 vytápěných o celkové výstavní ploše cca 6 563 m2 a 7 nevytápěných pavilonů s výstavní plochou cca 1 547 m2. Velká část volných výstavních ploch o rozloze 34 749 m2 je upravena zatravňovacími tvárnicemi, štěrkovými plochami a zámkovou dlažbou. Zbývající volné plochy jsou zatravněné, zčásti odvodněné.

V posledních letech je velmi úspěšně se rozvíjející činností využívání zrekonstruovaného víceúčelového pavilonu Z (především pro plesy, konference, semináře, kulturní a společenské akce a firemní prezentace) a pavilonu R2 (konference, semináře, kulturní a společenské akce, firemní prezentace a soukromé akce).


Od srpna 2011 tyto aktivity významně posílil a zkvalitnil nový multifunkční pavilon T, který je jednou z dominant největšího jihočeského města České republiky, s exkluzivním umístěním v centru města na levém břehu Vltavy. Nový pavilon T patří mezi významná multifunkční a výstavní centra, kapacita prostor umožňuje realizaci akcí až pro 1 900 účastníků v halách a saloncích s různou kapacitou. Využitelná výstavní plocha je 2 120 m2. Vysoká technická úroveň a variabilita vnitřních prostor umožňuje uspořádání nejen veletrhů, výstav, kongresů a konferencí, ale také společenských a sportovních akcí, banketů a kulturních představení.

Travelfest to návštěvníkům pořádně osladí

Travelfest to návštěvníkům pořádně osladí

  Travelfest to návštěvníkům pořádně osladí   Mimořádně sladké bude zahájení letošního druhého ročníku nejvýznamnějšího jihočeského veletrhu cestovního ruchu Travelfest 2018. Návštěvníky zde čeká obří dort, který se mimo jiné zapíše do České knihy rekordů.   „Pětimetrový dort
11.04.2018 Zobrazit detail

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás