Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Bertiny Lázně Třeboň

Bertiny Lázně Třeboň

 

+420 384 754 111

info@berta.cz

Bertiny lázně, založené roku 1883, se nacházejí v těsné blízkosti historického centra Třeboně, obtékány klenotem jižních Čech, Zlatou stokou, díky čemuž si můžete plně vychutnat klidnou atmosféru starobylého města ve spojení s přírodou.

Specializují se na léčení poruch pohybového aparátu, revmatických chorob, poúrazových a pooperačních stavů a celkovou rekondici těla i mysli.

Ubytovací kapacita v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánech činí 186 lůžek ve 102 pokojích. Další ubytovací kapacity jsou k dispozici v okolních penzionech, které jsou v dosahu pohodlné pěší chůze od lázní.

Součástí lázeňského komplexu jsou restaurace, bary, plavecký bazén, sauna a moderně vybavený Sport park, který nabízí nejrůznější formy aktivního odpočinku, zahrnující tenisovou halu, venkovní tenisové kurty, volejbalový kurt, squash, fitness, bowling, stolní tenis a pétanque.

Vize firmy

Chceme být nejlepšími českými lázněmi úspěšnými i v evropském kontextu, které léčí pohybový aparát. Naším cílem je poskytovat vynikající léčebné lázeňské služby a špičkové relaxační a rekondiční služby doplněné kvalitními službami hotelovými. Své služby chceme poskytovat především evropské klientele.

Bertiny lázně Třeboň a Lázně Aurora dne 28. června 2007 slavnostně obdržely certifikát ISO 9001:2000 od certifikačního orgánu CQS (Sdružení pro certifikaci systémů řízení jakosti). Od tohoto roku Městské slatinné lázně úspěšně podstupují pravidelný externí audit, čímž je tento certifikát kontinuálně prodlužován. Poslední recertifikace proběhla v roce 2011, dle norem ISO 9001:2009.

ISO je mezinárodní norma pro systémy managementu jakosti, mohou ji používat interní a externí strany, včetně certifikačních orgánů při posuzování schopnosti organizace plnit požadavky zákazníka, požadavky předpisů a vlastní požadavky organizace. Pro jednání s dodavateli materiálů, zařízení či investic nebo pro jednání s obchodními partnery jako jsou např. zahraniční zdravotní pojišťovny, cestovní kanceláře nebo významné české společnosti je certifikát ISO znamením, že splňujeme evropské požadavky na jakost.

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace