Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Začínající dětští animátoři představí své filmy v divadelní kavárně Ántré v Českém Krumlově

21.01.2018

 

V listopadu roku 2017 se v českokrumlovském Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Bouda uskutečnil již osmý ročník Kurzu animovaného filmu. Slavnostní projekce filmových animovaných dětských děl, která jsou výsledkem zmíněné akce, se uskuteční v sobotu 27. ledna 2018 od 18 hodin v divadelní kavárně Ántré v Českém Krumlově.

 

„Letos kurz poprvé nevedla lektorka Zuzana Studená, kterou nahradili Ondřej Nový a Jaroslav Klimeš. Je zajímavé, že pro prvního jmenovaného byly právě Kurzy animovaného filmu před lety impulsem do další tvorby. Jasný důkaz toho, že tento projekt má smysl, o čemž jsme se ostatně přesvědčili i letos. Účastníci byli nadšení a do práce se pustili s veškerou vervou. Celkově je zájem každý rok značný,“ říká koordinátor projektu Jiří Muk.

 

Kurz byl opět bezplatný, a to díky podpoře města Český Krumlov, MŠMT ČR a Centra pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Vstupné zdarma bude i na slavnostní projekci.

 

Animovanému filmu se Centrum pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov, pod které NZDM Bouda spadá, věnuje i v jiných projektech. Například v rámci Média kempu, jenž se koná tradičně vždy na podzim.

 

KONTAKTY A ODKAZY:

 

 

 

Vlastimil Kopeček (ředitel CPDM) - cpdm@icmck.cz

 

Webové stránky CPDM - www.cpdm.cz

 

Telefon (CPDM) - 380 713 042

 

 

 

Václav Votruba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotogalerie:

 

 

 

Loňské promítání

Plakát k promítání

 

 

 

 

 

 

 

Fotka z kurzu

Fotka z kurzu

 

 

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace