Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Ve čtvrtek rozezvučí Slavii kapely spojené s GJVJ

31.01.2018

 

Ve čtvrtek rozezvučí Slavii kapely spojené s GJVJ

 

První únorový večer bude v Café Klub Slavie patřit hned čtyřem kapelám, které mají co do činění s budějovickým Gymnáziem Jana Valeriána Jirsíka. Půjde už o čtvrtý ročník akce příznačně nazvané Jirsíkův rockový večer. Do klubu jsou ale zváni všichni příznivci rockové muziky, vstup je lidových 50 korun.

 

Své zastoupení budou mít na pódiu, jak současní studenti, absolventi, tak i učitelský sbor a je se opravdu na co těšit. Jako první vypustí tóny do publika kapela Anděl, která ze čtveřice vystupujících hraje pravděpodobně nejméně tvrdou muziku, ta ale stále spadá do kategorie rocku.

 

Následovat bude velký žánrový skok, který předvede lehce šílená šestice z kapely Amazing Whores, která se rozkračuje nad všemožnými hudebními směry. Zabrušuje do metalcoru, ruských lidových písní, implantuje prvky z country a následně vybrušuje zpět do kolejí, které ojedinělým tanečním krokem vyšlapal Michal David.

 

Ani další kapela nenechá obecenstvo odpočinout. Přesto, že nese název Hovno pankáči, jsou to opravdu pankáči se vším všudy. V jejich hudbě žádnou virtuozitu hledat nelze, jde o nekompromisní masáž, jejímž účelem je dostat do lidí co největší množství energie, v co nejkratším časovém intervalu.

 

Poslední vystupující kapelou budou kluci z Absolute Zero, kteří se netají tím, že rádi hrají různé odnože rocku, takže i zde nás čeká velmi pestrá hudební paleta. Na poslední chvíli byla do programu přidána zbrusu nová kapela Soundflame, která předvede fúzi hardcore punku, funky a hip hopu. Novinkou pro letošní rok bude také studentské autorské čtení, které vyplní hluchá místa večera.

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace