Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Českokrumlovská Anežka zve na vernisáž výstavy Studentský design 2018

21.03.2018

 

Českokrumlovská Anežka zve na vernisáž výstavy Studentský design 2018

 

 

 

V pondělí 26. března se ve Studijním centru Český Krumlov uskuteční od 17 hodin vernisáž výstavy Studentský design 2018. Organizátorem je Střední uměleckoprůmyslová škola svaté Anežky České v Českém Krumlově.

 

 

 

„Jedná se o výstavu celorepublikových soutěžních prací, které byly přihlašovány do pěti kategorií: Produktový design, Grafický design, Oděv-textil-obuv, Sklo a Multimediální tvorba,“ vyjmenovává ředitel školy Martin Busta. „Výstavu nyní instalujeme. Mohu říct, že došlé práce rozhodně stojí za zhlédnutí. Prezentují středoškolskou uměleckou tvorbu z celé republiky, výstava je velmi pestrá a osvěžující. Unikátní jsou také samotné výstavní prostory, sloupový sál a pilířová síň.“

 

 

 

Výstava bude přístupná do 12. dubna. Vždy v pondělí až pátek od 10 do 16 hodin. Hodnocení soutěžních prací odbornou komisí se uskuteční v pátek 23. března. Studijní centrum Český Krumlov se nachází vlevo po vstupu na prvním zámeckém nádvoří.

 

 

 

Záštitu nad 28. ročníkem soutěže Studentský design převzali hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská a člen rady Zdeněk Dvořák.

 

 

 

KONTAKTY A ODKAZY:

 

 

 

Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České - http://www.supsck.cz/

 

Ředitel školy Ing. Martin Busta - martin.busta@supsck.cz, telefon - 601 588 038

 

 

 

Václav Votruba

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace