Jihočeský kalendář akcí - kultura, koncerty, zábava, sport, ubytování

Jih Noviny

JIHOČESKÝKALENDÁŘAKCÍ

Příští rok přijede do Budějovic kapela The Dire Straits Experience!

12.06.2018

Příští rok přijede do Budějovic kapela The Dire Straits Experience!

 

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits  - britský projekt The Dire Straits Experience  - míří opět do ČR a Rakouska. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu, KC Aldis v Hradci Králové a vídeňskou Stadthalle, v příštím roce zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic a Linze.

 

Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera. Vše o projektu naleznete zde www.direstraitsexperience.com.

 

Při všech svých návštěvách České republiky si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako „Sultans of Swing“, „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ či zasněnou “Private Investigations“, umí zahrát naprosto excelentním způsobem.

 

Neváhejte a přijďte se přesvědčit. Vstupenky v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz).

 

 

 

The Dire Straits Experience

 

15.2.2018 Lucerna Velký sál, Praha

 

16.2.2018 Brucknerhaus, Linz

 

17.2.2018 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové

 

18.2.2018 Wiener Stadthalle F, Wien

 

20.2.2018 Pavilon T1 (výstaviště), České Budějovice

 

Start ve 20.00 h

 

www.brnokoncert.cz

 

 

 

 

 

 

      Jihočeský kalendář akcí

      Generální partner

O nás

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace